Terminarz konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Państwo informujemy, że w dniach 5 - 6 października 2021 r. nauczyciele będą dostępni na dyżurach zgodnie z poniższym przydziałem sal. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk przed wejściem do szkoły, założeniem maseczki oraz dystansie społecznym co najmniej 1,5 m.

Zobacz sale

Z okazji Dnia Chłopaka 30 września w klasie Ia dziewczynki wręczyły chłopcom lizaki oraz zaśpiewały „Sto lat”.

Dzieci z II a z instrumentami  oraz  rekwizytami, wykonanymi z pomocą Rodziców, powitały jesień inscenizacją "Jesienny bal". Nauczyły się ról i piosenki. Wszystkie wypadły znakomicie.

30.09.2021r. obchodzony był Światowy Dzień Morza. Dzieci z klas I-III w ramach projektu Edukacji Morskiej przyszły ubrane na galowo.

Dziewczynki z IIa stanęły na wysokości zadania. Z  pomocą Rodziców oraz same przygotowały upominkowe medale i słodkości. Odśpiewały 100 lat. Chłopcy byli bardzo zadowoleni.

Dzieci z IIa  udały się do sklepu  owocowo-warzywnego.

Z tej okazji dzieci miały prawdziwą ucztę witaminową. Wśród zgromadzonych w klasie jesienych darów z sadu były: gruszki, śliwki, maliny, porzeczki oraz najważniejsze dzisiaj - jabłka.

Uczniowie klasy IIa wybrali się na wycieczkę do Dobrzycy.

28 września obchodzimy Światowy Dzień Jabłka. Z tej okazji uczniowie kl. Ia mieli lekcję poświęconą temu owocowi.

Dziś, tj. 27.09.2021 r. odwiedziliśmy hotel "Aquarius".