W dniach 15-16.09.2021r. uczniowie ze świetlicy szkolnej wzięli czynny udział w akcji ,,Sprzątania Świata''.

Po tygodniowy cyku tematycznym ,,Bądźmy bezpieczni''- chętni uczniowie w świetlicy szkolnej wzięli udział u konkursie świetlicowym - ,,Zgaduj zgadula o ruchu drogowym''.

Czytanie to jeden z najlepszych sposobów na pobudzenie wyobraźni, która jest ważną częścią życia nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Im więcej czytamy, tym lepiej możemy poszerzać i budować naszą wiedzę.

Dnia 28.04.2021 roku odbył się quiz o zdrowiu pod hasłem „Zdrowie w naszych rękach” organizowany przez nauczycieli świetlicy.

Dzieci tworzą konstrukcje z różnych elementów, dzięki czemu rozwijają swoją kreatywność.

Anioły to nasi opiekunowie i duchowi przyjaciele. Są z nami w każdym momencie naszego życia, gotowe chronić, nieść pomoc, pocieszać i inspirować. Wiara w nie zawiera się w największych religiach świata.

Dnia 30.10.2020r w świetlicy szkolnej dzieci wzięły udział w pogadance na temat - Dbamy o własne zdrowie oraz jak chronić się przed Covid 19.

Choć nadal uczniowie mają nauczanie zdalne, to w naszej świetlicy szkolnej odbywają się zajęcia opiekuńczo wychowawcze z elementami dydaktyki.

Z okazji Dnia Dziecka Pani Dyrektor Jolanta Wasila wręczyła dzieciom upominek od Pani Prezydent Anny Mieczkowskiej. Pełen kosz owoców ucieszył dzieci i był dla nich wspaniałą niespodzianką. Z ogromną radością zdecydowały o zrobieniu soku, który później ze smakiem wypiły. Zadowolone, serdecznie dziękują Pani Prezydenta za pamięć, życzenia i upominek.

W ramach zdalnej pracy świetlicy, uczniowie mają możliwość skorzystania z szeregu form spędzania czasu z rodziną w domu, które są umieszczone na świetlicowym facebooku. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród nich pomysły na kreatywne prace plastyczne.