Cieszymy się sukcesami naszych absolwentów i gratulujemy wysokich wyników na konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty:

W ubiegłym tygodniu kołobrzeżanka Oliwia Świtlicka absolwentka naszej szkoły zdobyła Złoty Łuk Łuczniczki na Festiwalu Młodych Gwiazd Piosenki  „Solo – Tutti 2017” w Bydgoszczy. (czytaj więcej)

Szachistka Solnego Julia Antolak absolwentka naszej szkoły zajęła 11 miejsce w Mistrzostwach Świata w grupie dziewcząt do lat 18. W dniach 16-26.09.2017 roku w stolicy Urugwaju Montevideo rozgrywane były Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 14, 16 i 18. Polskę w tych zawodach reprezentowało 8 zawodników w tym wspomniana wcześniej Julia.

Gratulujemy naszym absolwentom sukcesów w IX Mistrzostwach Kołobrzegu w Pływaniu Dzieci i Młodzieży.

Nasz absolwent Bartosz Okoń został zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego "Z ortografią na co dzień" w kategorii licealnej. Bartek swoją nagrodę odbierze w warszawskiej siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Brawo Bartek!!!

Nasi absolwenci odnoszą sukcesy!

Julia Antolak została wicemistrzynią Polski juniorek i zdobyła srebrny medal podczas mistrzostw Polski w szachach klasycznych. Miło nam pochwalić się sukcesami naszych absolwentów w międzyszkolnym konkursie polonistycznym "Meandry Polszczyzny":

Julia Antolak, szachistka, otrzymała nominację w kategorii "Sportowa nadzieja roku" w plebiscycie Gazety Kołobrzeskiej na Sportową Dziesiątkę 2016 roku. Julia, jest laureatką tej kategorii.