Dnia 31.01.2020r. w sali koncertowej Ratusza po raz pierwszy w dziejach Kołobrzegu odbyło się spotkanie Laureatów Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali Artystycznych.

Dnia 12.01.2020r. odbyła się 29-ta edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Kołobrzegu w hali „Milenium” o godz. 16.00 Tirlitonki dostąpiły zaszczytu otwarcia tej pięknej Charytatywnej Ogólnopolskiej Imprezy.

Dnia 19.01.2020r. w małym kościele nad Parsętą pw NMP w Kołobrzegu po mszy o godz. 12.00 odbył się koncert „Świąteczne śpiewanie” w wykonaniu solistek Międzyszkolnego Zespołu Piosenki i Tańca „Tirlitonki” SP4 i OPP w Kołobrzegu.

Dnia 20.11.2019r. w dużej Sali Konferencyjnej Urzędu Prezydent Miasta Kołobrzeg Pani Anna Mieczkowska spotkała się z Zespołem „Tirlitonki”.

Wróciliśmy z Pragi z nagrodami. Konkurencja była silna, ale daliśmy radę. W bloku wystąpiło 20 zespołów z 9 państw, ale to Tirlitonki zdobyły Grand Prix Festiwalu! Natomiast nasze wokalistki konkurowały z 71 uczestnikami i wywalczyły również wysokie lokaty każda w swojej kategorii:

Dnia 13.01.2019 roku na dziedzińcu Ratusza po raz 27 grał z Jurkiem Owsiakiem Międzyszkolny Zespół Piosenki i Tańca "Tirlitonki" Ogniska Pracy Pozaszkolnej i Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu.

Spektakularny występ kołobrzeskiego Zespołu Piosenki i Tańca TIRLITONKI Szkoły Podstawowej nr 4 i Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Komnacie Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie! Dnia 29 września Liga Morska i Rzeczna obchodziła uroczystość stulecia powstania.

Najwięcej konkursów wokalnych odbywa się zawsze w czerwcu. Tak było i w tym roku szkolnym.  Dnia 02.06.2017r. solistki Zespołu „Tirlitonki” wzięły udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięco-Młodzieżowej „O Bursztynową Nutkę”- Trzebiatów 2017.

W hotelu „New Skanpol” dn.10.06.2017r. Tirlitonki zaprezentowały się przed Duńczykami. W repertuarze znalazły się tańce ludowe, współczesne i nowoczesne oraz żywe piosenki wykonane przez solistki zespołu.

Dnia 9.06.2017 r.  zespół Tirlitonki wystąpił w godzinnym bloku artystycznym na festynie Przedszkola nr 8 w Kołobrzegu.

Tirlitonki nie tylko razem tańczą, śpiewają ale również świętują ważne wydarzenia z życia ich członków.  Po raz pierwszy w historii zespołu rodzice Wiktorii Koralewskiej-Przewodniczącej Rady Dziecięcej Zespołu -zorganizowali jej 18-te urodziny.