W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IIIc odwiedzili Centrum Ogrodnicze "Żulicki”. Dzięki sympatycznej Pani Wandzi, która po raz kolejny oprowadzała nas po ogrodzie, dzieci miały okazję tym razem podziwiać piękno wiosennych kwiatów. Posadziły też cebulki roślin, które będą ozdobą świątecznego stołu.

Zapachem przyciągał aromatyczny kącik ziół, nie sposób było go ominąć, a laurowe drzewko wyglądało naprawdę imponująco. Dzieci spotkały się tam też z miłośnikiem ptaków-panem Sławkiem, który pokazywał jak wykonać budki lęgowe dla ptaków, a także opowiadał jak należy dbać o ptaki, aby nie wyginęły. Zaimponował wszystkim ogromną wiedzą i opiekuńczością względem skrzydlatych przyjaciół. Na koniec wizyty były oczywiście zakupy. Nie można było się oprzeć urokowi stokrotek, narcyzów, żonkili, a także aromatycznych hiacyntów.

Klasa IIIc ponownie w Centrum Żulickiego